Prodej pozemku, Pro bydlení, 1829 m2 rezervováno

V zátiší, Vrchlabí, okres Trutnov, Královéhradecký

1 990 000 Kč
včetně kompletního právního a realitního servisu!
ID
631458
Hypotéka
Umístění objektu
Klidná část obce
Plocha
1829 m2
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Doprava
Vlak, Autobus
Vojtěch Hakl
Vojtěch Hakl
734 699 780
hakl@dumrealit.cz
Respect
Vítězslava Hálka 1154
Vrchlabí 543 01
Zobrazit všech
11 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej pozemku pro bydlení v části obce Podhůří-Harta, Vrchlabí.
Rovinný pozemek o celkové výměře 1829 m² se nachází na krásném slunném místě v klidné zástavbě rodinným domů. Součástí pozemku je zděný částečně podsklepený rodinný dům s jedním nadzemním podlažím a volnou půdou o zastavěné ploše 300 m², který je určen k demolici a výstavbě nového objektu na daných základech. Dům je napojen na veřejný vodovod, kanalizaci a elektrické vedení, plyn není zaveden. Pozemek je celoročně dostupný po udržované asfaltové silnici. Dle územního plánu spadá pozemek do ploch pro bydlení - venkovské. Je tedy možná výstavba RD venkovského typu se sedlovou střechou o 3 samostatných bytech, s max. 2 NP a podkroví a 1 PP. Koeficient zastavění 15% s min. zastavěností plochy objektu 90 m² a max. 180 m², oplocení pozemku bez podezdívky. V obci je základní občanská vybavenost, v blízkosti potraviny, základní škola a mateřská škola, pošta, zastávka MHD, vlaková zastávka atd. PENB nemovitosti nebyl prodávajícím předložen, proto v souladu se zákonem uvádíme třídu G. V případě zájmu Vám zdarma zajistíme nabídku financování hypotečním úvěrem za nejvýhodnějších podmínek na trhu. Doporučujeme i jako vhodnou investici. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat pro více informací, sjednání osobní schůzky a prohlídky nemovitosti. Ev. číslo: 631458.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací