Prodej pozemku, Pro bydlení, 2503 m2 prodáno

Krňovská, Vizovice, okres Zlín, Zlínský

850 Kč za m2
+ provize
ID
633255
Umístění objektu
Okraj obce
Plocha
2503 m2
Iveta Plšková
Iveta Plšková
734 358 582
development@dumrealit.cz
Development
Náměstí Míru 174
Zlín 760 01

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje v exkluzivním zastoupení prodej pozemku ve městě Vizovice, v části zvané Krňáčka, který je dle územního plánu určen k výstavbě rodinných domů, jako II. etapa výstavby. Pozemek je svažitý o velikosti 2503 m² s možností stavby dvou až tří rodinných domů. Inženýrské sítě cca 100 m. Přístup k pozemku je po louce, cca 100 m od asfaltové komunikace, která je součástí prodeje. Vzdálenost od pozemku k centru Vizovic, tzn. i k autobusové zastávce cca 1 km, k vlakové stanici 2 km. Vizovice se nachází v podhůří Vizovických vrchů. Historické jádro je městskou památkovou zónou. Dominantou města je barokní zámek. Z Vizovic do Zlína je to 15 km, do Vsetína 18 km. Ve městě se nachází veškerá občanská vybavenost vč. MŠ, ZŠ, jeslí, atd.. Možnost prodeje části pozemku. Výhodou pozemku je to, že se nachází mimo frekventovanou trasu s výhledem do přírody. Více informací po telefonu. Ev. číslo: 633255.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT