Pronájem komerčního objektu, Jiný, 320 m2

Oderská, Vítkov, okres Opava, Moravskoslezský

ID
645964
Užitná plocha
320 m2
Konstrukce
Smíšená
Typ domu
Patrový
Stav objektu
Dobrý
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Garáž
Ne
Zobrazit všech
13 fotografií

Popis nemovitosti

Velmi ráda Vám zprostředkuji pronájem části komerčního areálu ve Vítkově na ulici Oderská. Jedná se o jednopodlažní budovu, ve které se nachází tři prostory částečně oddělené stěnou. Celková užitná plocha prostor dosahuje cca 320 m². Výška stropu je 4,3 m. Vnitřní délka objektu 14,4 m. Do objektu je zajištěn vjezd (vstup) garážovými vraty o rozměrech 3,6x3,6 m. Do objektu je přivedena elektřina i voda, vytápění je zajištěno kotlem značky Viessmann. K využití je k dispozici také přilehlá odstavní či parkovací plocha. Vhodné využití prostoru např. jako skladovací prostory, prodejna, výrobní hala apod.... Po podpisu smlouvy je možné si prostory upravit dle vlastní potřeby a typu využití. Úhrada úprav prostoru dle dohody s majitelem. Měsíční nájemné bude také dohodnuto s majitelem, na základě zamýšleného využití. V areálu se nachází i další prostory, které je možno si pronajmout. Pro více informací kontaktujte makléře! Ev. číslo: 645964.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT