Prodej pozemku, Ostatní, 20417 m2

Vestec, okres Praha-západ, Středočeský

20 000 Kč za m2
O ceně je majitel ochoten diskutovat
ID
640413
Plocha
20417 m2
Zobrazit všech
6 fotografií

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji velký obchod pro zkušené a odvážné obchodníky.

Jedná se o 20 417 m² uceleného pozemku, který má do budoucna velký potenciál. Pozemek je na okraji městské části Prahy 4 - Kunratic a těsně navazuje na průmyslovou i bytovou moderní zástavbu. Místní určitě oblast znají a ostatní samozřejmě mohu pozvat na prohlídku. V současníí době je pozemek stále veden jako pole, ale vzhledem k poloze do budoucna bude změněn na stavební. Velkým přínosem je i to, že podél pozemku vede nová asfaltová cyklistická stezka.


Těším se na Vaše zavolání a setkání Marie Tordová realitní makléřka Domu realit
tel.: 604 252 131 Ev. číslo: 640413.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT