Prodej pozemku, Pro bydlení, 785 m2

Za dráhou, Velký Osek, okres Kolín, Středočeský

2 350 000 Kč
Cena včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy    Nabídnout cenu
ID
642609
Plocha
785 m2
Pavlína Obešlová
Pavlína Obešlová
777 961 215
obeslova@dumrealit.cz
Final
Rubešova 55
Pasáž Mostní
Kolín 1 280 02
Zobrazit všech
10 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej pozemku pro bydlení o celkové výměře 785 m² ve Velkém Oseku, v ulici Za dráhou. Pozemek vznikl novým geometrickým rozdělením oplocené zahrady (dle vyznačení na katastrální mapě). Dle územního plánu je pozemek v kategorii BV (různé typy rodinných a bytových domů, příslušné garáže, komunikace a parkoviště - obytná zeleň, veřejná zeleň, zahrady, případně s dalším přípustným využitím). Bližší informace Vám rádi podáme nebo zašleme. Inženýrské sítě - elektřina, plyn, kanalizace jsou v ulici a vedou k vedlejšímu domu. V rámci prostorového uspořádání je nutné, aby jednotlivé stavby nepřevyšovaly průměrnou výškovou hladinu stávající zástavby. S ohledem na charakter sídla jsou stanoveny následující podmínky: - maximální hladina zástavby je 3 NP včetně podkroví (u bytových domů se připouští výjimečně i 4 NP včetně podkroví, max. zastavění pozemku obytnou stavbou 30 %, max. poměr zastavěné plochy všemi objekty k celkové ploše pozemku se připouští 50%). Konečné stanovisko k jednotlivým domům či projektům je nutné konzultovat na příslušných úřadech. Ev. číslo: 642609.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT