Prodej pozemku, Pro bydlení, 7432 m2

Fučíkova, Velký Borek, okres Mělník, Středočeský

1 440 Kč za m2
Nová cena.    Nabídnout cenu
ID
641389
Plocha
7432 m2
Ing. Jíří Šíma
Ing. Jíří Šíma
733 149 048
sima@dumrealit.cz
Clever
Karlovo náměstí 40
Roudnice nad Labem 413 01
Zobrazit všech
8 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možný prodej stavebního pozemku o velikosti 7432 m², určený pro výstavbu rodinných domů. Dle územního plánu se jedná o plochy smíšené obytné – venkovské. K pozemku vede místní zpevněná komunikace a pak podél trati je nezpevněná cesta v majetku obce. Na toto území, které se týká pozemků č. 17, 20, 24, 27, 30, 33 a 37 byla v roce 2020 zhotovena studie Ing. arch. Zuzanou Hrochovou, která řešila celou oblast pro výstavbu až 30 RD. Tato studie je k náhledu u makléře. Sítě jsou nedaleko pozemku, voda řešena prodloužením vodovodního řádu, kanalizaci tlakovou napojenou na stávající gravitační kanalizaci. Pro zásobování elektřinou lokality je navržena trafostanice umístěná v severovýchodním okraji plochy Z15. Jediným omezením lokality je Ochranné pásmo železnice. Dle předběžného vyjádření Správy železnic zn. S 13972/P-30713/2020-SŽ-OŘ PHA-OPS je možné stavbu realizovat se splněním takových opatření, kterými budou odstraněny nežádoucí účinky hluku a vibrací na stavbu z titulu provozu dráhy. Tato dráha však v poslední době zažívá útlum. Pro bližší informace kontaktujte makléře. Ev. číslo: 641389.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT