Prodej pozemku, Trvalý travní porost, 67156 m2

Velké Přílepy, okres Praha-západ, Středočeský

ID
643763
Plocha
67156 m2
Zobrazit všech
23 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej rozlehlých pozemků (tvořících celek) v katastrálním území Velké Přílepy. Pozemky leží mezi obcemi Únětice, Úholičky, Velké Přílepy a Černý Vůl. V případě změny územního plánu by logicky navazoval a rozšiřoval obec Úholičky směrem ku Praze. Pozemek se rozkládá se podél komunikace Roztocká, je přímo přístupný ze tří stran, z jedné je lemován lesíkem. Pozemky jsou komoditou, které již nikdy nebude víc. Tyto pozemky díky své poloze a vzdálenosti do Prahy (cca 15 minut) dříve nebo později budou územním plánem změněny na stavební, jejich hodnota astronomicky vzroste. Více informací požadujte v RK. Ev. číslo: 643763.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT