Prodej komerčního objektu, Sklady, 13349 m2

55 000 000 Kč

Komerční nemovitost - skladový a logistický areál

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej logistického, skladového a komerčního areálu ve Velkých Němčicích (13.349m²). Areál obsahuje 4 zděné, nepodsklepené budovy, které jsou vystavěny na vlastním pozemku. Celý prostor je oplocen a napojen na všechny IS (elektřina, voda, plyn). Areál je napojen na nově dobudovaný vysokotlaký plynovod, který je na hraně pozemku. Objekt je zabezpečen kamerovým systémem, celý je napojen na elektronický zabezpečovací systém a elektronickou požární signalizaci (EZS, EPS).

Objekt je napojen na vlastní sloupovou trafostanicí s parametry 400V/250 KVA. Trafostanice byla rekonstruována v r. 2020, disponuje novým venkovním rozvaděčem a novou elektroinstalací po celém areálu.

Všechny budovy mají vlastní elektrické rozvodné skříně, všechny budovy mají svoje vlastní vytápění, jsou tedy energeticky soběstačné.

Kanalizace je řešena v areálu dvěma pravidelně vyváženými odpadními jímkami (120m3 a 60m3).

Vytápění každé z budov je realizováno novým výkonným a velmi úsporným plynovým kotlem (zavedeny do provozu v r. 2020). Byla provedena kompletní obnova vytápění s nejmodernější úspornou technikou.

Vjezd do areálu je opatřen dvěma vjezdovými branami.

Skladové a výrobní haly disponují vysoko zátěžovými, nivelačními podlahami.

Každá z hal má své venkovní zastřešené nákladové rampy (celkový počet: 7).

Areál poskytuje velkorysé parkovací plochy pro osobní, nákladní i kamionovou dopravu, včetně bezpečného prostoru pro manipulaci i otáčení velkých aut.

Všechny stavby jsou řádně zapsané v katastru nemovitostí.

Areál je ve velmi dobrém technickém stavu a je v plném provozu. Areál stojí zcela samostatně, nejbližší sousední zástavba je vzdálena min. 2 km.

Areál je přístupný z obousměrné komunikace č. 425 (směr Brno – Hustopeče) s ideálním napojením na dálnici D2 (E65) ve směru Brno – Bratislava (sjezd Hustopeče). Dálnice spojuje 3 sousední země, areál je na křižovatce státních silnic všech směrů.

Parametry areálu:
Celková plocha pozemku včetně staveb: 13.349m²
Celková zastavěná plocha: 12.635m²
Venkovní manipulační plocha: 1.631m²
Celková užitná plocha: 6.236m²
Skladovací prostory: 3.364m²
Administrativní prostory: 406m²
Rampa venkovní: 7x
Rampa vnitřní: 2x
Vjezdová mechanicky posuvná brána: 2x
Všechny budovy jsou energeticky soběstačné
Vlastní trafostanice: 1x
Počet budov: 4x
Plně automatický zakládací systém – kapacita 4.300 ks palet

Pro podrobnější informace, výkresovou dokumentaci i větší množství fotografií jděte na: https://spisakpavel.cz/prumyslovy-a-skladovy-areal-velke-nemcice-prodej.
Vzhledem ke skutečnosti, že PENB není zpracován, uvádíme třídu G. Pro dotazy volejte makléře. Ev. číslo: 639704.

3xskladovací hala (3.364m2)
1xadministrativní hala
1x automat. zakládací systém palet
13.349m2plocha areálu
3 kmnájezd na D1

Fotogalerie

Kontakt na makléře

774 990 060
spisak@dumrealit.cz
Domluvit prohlídku

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT