Prodej komerčního objektu, Sklady, 14266 m2

Cena nezveřejněna

Prodej logistického, skladového a průmyslového areálu v blízkosti Brna

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej komerčního, logistického a skladového areálu v blízkosti Brna. Jedná se o areál v obci Velké Němčice. Areál se rozkládá na ploše o výměře 14.266m², užitné plocha objektů je 6.236m². Areál je umístěn na kraji obce , je výborně dostupný z obousměrné komunikace č. 425 (směr Brno – Hustopeče) s ideálním napojením na dálnici D2 (E65) ve směru Brno – Bratislava (sjezd Hustopeče). Areál obsahuje 4 zděné, nepodsklepené budovy, které jsou vystavěny na vlastním pozemku. Celý prostor je oplocen a napojen na všechny IS (voda, plyn, elektřina, kanalizace). V současné době je v areálu budován nový vysokotlaký plynovod. Objekt je zabezpečen kamerovým systémem, celý je napojen na elektronický zabezpečovací systém a elektronickou požární signalizaci (EZS, EPS).
Objekt disponuje vlastní sloupovou trafostanicí s parametry 400V/250 KVA.
Trafostanice byla rekonstruována v r. 2020, disponuje novým venkovním rozvaděčem a novou elektroinstalací po celém areálu.
Všechny budovy mají vlastní elektrické rozvodné skříně, všechny budovy mají svoje vlastní vytápění, jsou tedy energeticky soběstačné.
Vytápění každé z budov je realizováno novým výkonným plynovým kotlem (zavedeny do provozu v r. 2020). Vjezd do areálu je opatřen dvěma elektronickými pojezdovými branami. Skladové haly mají svoje venkovní nákladové a zastřešené rampy (celkem 7).
Areál disponuje velkorysými parkovacími plochami pro osobní, nákladní i kamionovou dopravu včetně bezpečného prostoru pro manipulaci i otáčení velkých aut. Všechny stavby jsou řádně zkolaudované a zapsané v katastru nemovitostí. 
Areál je ve velmi dobrém technickém stavu a je okamžitě provozuschopný, bez dalších zásahů či rekonstrukcí. Areál stojí zcela samostatně, nejbližší sousední zástavba je vzdálena min. 2 km.

Parametry areálu:
Celková plocha pozemku včetně staveb: 14.266m²
Celková zastavěná plocha: 12.635m²
Venkovní manipulační plocha: 1.631m²
Celková užitná plocha: 6.236m²
Skladovací prostory: 3.364m²
Administrativní prostory: 406m²
Rampa venkovní: 7x
Rampa vnitřní: 2x
Elektronická posuvná brána: 2x
Všechny budovy jsou energeticky soběstačné
Vlastní trafostanice 1x
Plně automatický zakládací systém – kapacita 4.300 ks palet

Pro podrobnější informace, výkresovou dokumentaci i větší množství fotografií jděte na: https://spisakpavel.cz/prumyslovy-a-skladovy-areal-velke-nemcice-prodej Ev. číslo: 633897.

14.266m2plocha pozemku
12.635m2zastavěná plocha
6.236m2užitná plocha
3.364m2skladovací plocha
406m2administrativa

Fotogalerie

Kontakt na makléře

774 990 060
spisak@dumrealit.cz
Domluvit prohlídku

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT