Prodej komerčního objektu, Výroba, 800 m2

Purkyňova, Velká Hleďsebe, okres Cheb, Karlovarský

2 850 000 Kč
informace v realitní kanceláři
ID
635992
Umístění objektu
Okraj obce
Užitná plocha
800 m2
Konstrukce
Cihlová
Typ domu
Patrový
Stav objektu
Velmi dobrý
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Doprava
Autobus
Garáž
Ne
Mirek Reindl
Mirek Reindl
602 969 410
reindl@cheb2.dumrealit.cz
Premium
Hlavní třída 279/7
Mariánské Lázně - centrum 353 01
Zobrazit všech
16 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možný prodej komerčního objektu v obci Velké Hleďsebi. Objekt je v současné době využíván jako truhlářská výrobna s tím, že další využití objektu je zcela multifunkční. Je zde možné provozovat výrobnu, opravnu, velkobchod, sklady či využívat k jiným komerčním účelům. Provozní plocha činí cca 800 m². V objektu se nachází samotné halové prostory a další administrativní a sociální zázemí. Celková plocha pozemku vč. 1.267 m², zastavená plocha činí 818 m² a okolní pozemek (přilehlé parkoviště) má výměru 449 m². Objekt je konstrukčně řešený jako zděný. Objekt je umístěn v průmyslovém areálu na okraji obce Velká Hleďsebe (ul. Purkyňova). Veškerá občanská vybavenost se nachází v obci Velká Hleďsebe a nedalekých Mariánských Lázních. V ceně nemovitosti je již zahrnuta provize naší realitní kanceláře a právní servis. V případě, že Vás tato nabídka zaujala, neváhejte kontaktovat uvedeného makléře a domluvit si prohlídku. Doporučujeme. Ev. číslo: 635992.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací