Prodej pozemku pro bydlení 2341 m2

2 260 000 Kč

Popis pozemku

Hledáte místo, kde začne váš nový příběh? Máme pro vás jedinečnou nabídku – pozemek v malebné lokalitě Velká Bukovina, části obce Karlovka, který čeká, až na něm vyroste váš vysněný rodinný nebo rekreační dům. Na prodej jsou pozemky s číslem 297 a 1703/8 s plochou 2341 m², kteří jsou v územním plánu schválený k výstavbě.

Tento rovinatý pozemek přímo sousedící se silnicí na okraji obce nabízí nejen krásné výhledy do okolní přírody, ale také vše, co byste od ideálního místa pro život mohli očekávat. S cenou 2 260 000 Kč je to investice, která se vyplatí. Pozemek se může pochlubit svou polohou a výhledem.

Elektrická energie bude na kraji pozemku, kde bude stát připojovací bod od ČEZU. Vodovod je v dosahu pozemku. Kanalizace v obci není, možnost je řešení domovní čistírnou odpadních vod, což zajišťuje bezproblémový a ekologický život.

Obec Karlovka je klidná a málo lidnatá, což zaručuje soukromí a poklidný život, přitom však zůstáváte v dojezdové vzdálenosti 20 minut jak do České Lípy, tak do Děčína, a pouhých 8 minut do České Kamenice. Místo je ideální nejen pro rodinné bydlení, ale i pro rekreační účely – ať už hledáte únik z městského ruchu, nebo místo pro aktivní odpočinek. Představte si, že zde můžete vybudovat svůj domov přesně podle svých představ.

Budete se probouzet s nádherným výhledem do okolní krajiny a usínat pod hvězdnou oblohou daleko od městského světelného smogu. Tento pozemek vám dává nejen základ, ale inspiraci k vytvoření místa, kde budou vaše sny o bydlení skutečností. Nezmeškejte tuto jedinečnou šanci stát se majitelem pozemku, kde se snoubí krása přírody, klid a vše potřebné pro moderní život. Pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat a domluvte si prohlídku. Těšíme se, že vám pozemek osobně představíme a odpovíme na všechny vaše dotazy. Staňte se součástí této kouzelné lokality, kde každý den přináší radost z bydlení v souladu s přírodou. Vaše budoucnost začíná tady, na pozemku ve Velké Bukovině. Ev. číslo: 646456.

2.341 m2Plocha pozemku
20 minutDojezde do České Lípy a Děčína
8 minutČeská Kámenice

Fotogalerie

Video prohlídka

922 Kč za m2
Uvedená cena včetně provize RK.
Umístění objektu
Klidná část obce
Plocha
2341 m2
Elektřina
230V
Voda
Dálkový vodovod
Doprava
Autobus

Kontakt na makléře

797 635 788
skuta@dumrealit.cz
Mírové náměstí 103/27
OD Sever - 3. patro
Ústí nad Labem 400 01
Espresso
Domluvit prohlídku

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT