Prodej pozemku, Pro bydlení, 3577 m2 video

Uherský Brod, okres Uherské Hradiště, Zlínský

1 399 000 Kč
Nabídnout cenu
ID
643230
Plocha
3577 m2
Jiří Daniel
Jiří Daniel
734 358 582
development@dumrealit.cz
Development
Náměstí Míru 174
Zlín 760 01
Spustit video
Zobrazit všech
20 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje Vítejte v krásné přírodě Maršova, kde se nachází úchvatný stavební pozemek o rozloze 3577 m². Maršov je část Uherského Brodu, nicméně od centra Uherského Brodu je vzdálen přibližně 7 kilometrů. Tento pozemek je umístěn uprostřed lesa, kde si můžete užít klidného života v blízkosti přírody a současně si užívat moderního stylu bydlení.

Tento pozemek nabízí nekonečné možnosti pro váš sny o vlastním domě. Můžete si navrhnout a postavit jakýkoli typ domu, který vyhovuje vašim potřebám a přáním. Můžete si užít krásné výhledy na okolní krajinu a pozorovat zvířata, která často přicházejí do blízkosti pozemku.

Přemýšlejte o možnostech, které tento pozemek nabízí. Můžete si vytvořit perfektní letní chatu, kde si budete moci odpočinout a užít si krásu přírody. Nebo si můžete postavit rodinný dům, kde si užijete moderního luxusního a pohodlného bydlení v srdci přírody.

Tento pozemek v Maršově je skutečně unikátní. Vybavte si své sny o domě a začněte je plnit právě zde. Nechte se unést krásou přírody a zažijte klidný život, který si zasloužíte.

Nenechte si tuto příležitost ujít. Navštivte náš pozemek v Maršově a přemýšlejte o budoucnosti v krásné přírodě. Kontaktujte nás ještě dnes a buďte majitelem tohoto unikátního stavebního pozemku.

Technické informace : Pozemek je přístupný po obecní komunikaci. Celková výměra pozemku je 3 577 m² a šíře pozemku ve spodní části pozemku je 50 m². Můžete koupit celý pozemek, ale také se zde nabízí možnost rozdělit pozemek na 2 části a prodat každý zvlášť. Elektřina je v dosahu. Vodu je nutno vyřešit vrtanou studnou. Odpady se dají řešit septikem, popřípadě čističkou odpadních vod. Ev. číslo: 643230.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT