Prodej pozemku, Pro bydlení, 328 m2 novinka

Uherské Hradiště, okres Uherské Hradiště, Zlínský

ID
643506
Umístění objektu
Klidná část obce
Plocha
328 m2
Elektřina
230V
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Plyn
Plynovod
Zobrazit všech
7 fotografií

Popis nemovitosti

prodej 2 stavebních pozemků v Uherském Hradišti.

Jedná se o pozemky o velikosti cca 328 m² každý (budou rozděleny z jednoho většího pozemku geometrickým plánem). Před pozemky se nachází pozemek ve vlastnictví obce, který slouží jako přístup k pozemkům a na kterém se nachází přípojky všech inženýrských sítí (voda, plyn, el., kanalizace). Pozemky jsou rovinaté, orientované na sever. V případě zájmu lze jednat i o odkupu obou pozemků jako celku.

Na pozemcích lze stavět přízemní řadové domy. Pro zájemce je možnost postoupit i kompletní projektovou dokumentaci k budoucímu domu a to včetně vydaného platného stavebního povolení. Díky tomu lze stavbu zahájit okamžitě a ušetřit čas spojený s administrativou. Projektová dokumentace a stavební povolení je pro přízemní řadový rodinný dům 4+kk s garáží a terasou s celkovou plochou 144 m². Zájemcům nabízíme i možnost zhotovení rodinného domu do fáze hrubé stavby (není podmínkou).

Pozemky se nachází v ul. Na Hraničkách v Uherském Hradišti - Mařatice. V okolí je kompletní občanská vybavenost.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, ozvěte se realitnímu makléři pro více informací. Ev. číslo: 643506.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT