Prodej komerčního objektu, Výroba, 2752 m2

Cena nezveřejněna

Nemovitosti

Prodej třípodlažního komerčního objektu na vlastním pozemku o velikosti 2.752m². Objekt se nachází na okraji obce Uherčice u Hustopečí. 
Budova byla kolaudována ve 12/1990 jako biotechnologický resp. farmaceutický provoz. Pozemek se skládá ze 14ti parcel, na nichž stojí výše zmiňovaná stavba. Vlastníkem je společnost (právnická osoba), jež nevyvíjí žádnou jinou činnost, proto je cílem prodat nemovitost jako společnost, tedy s.r.o. 
V prvním a ve druhém NP se nacházejí výrobní prostory, sály, laboratoře, chladničky, mrazírny, operační sál, inspekční, společenská a klimatizační místnost, sociální zázemí. Jsou zde 2 mrazící boxy a 3 výtahy typu "C" (nosnost 100kg). Ve třetím NP se nacházejí kanceláře, které tvoří plochu cca. 300m².
Prostory jsou členěny na několik místností: kuchyňka, kanceláře, toalety, sprchy a velká zasedací místnost (54m²) s proskleným výhledem na 3 strany. Dominantní je krásný výhled do údolí řeky Svratky. Z místnosti je přímý vstup na střechu. Zde se nabízí, využívat ji jako terasu. Z prostor na tomto podlaží  lze zbudovat nadstandardní manažerský byt pro majitele, případně pro zaměstnance s velkou terasou, Pokud by však chtěl někdo terasu oželet, pak je zde možnost užitnou plochu tohoto podlaží rozšířit o dalších cca. 300m².
Budova disponuje nosnou rámovou ocelovou konstrukcí, která umožňuje vysokou variabilitu vnitřního uspořádání. Vnitřní dispozice jednotlivých podlaží lze změnit vystavěním anebo zbouráním potřebných či nepotřebných příček. V prvním a ve třetím NP jsou nová plastová okna výrobce Pramos (7 komor, trojsklo) a nové vstupní dveře. Budova a pozemky se nacházejí v oploceném areálu.
Objekt sousedí s areálem mléčné farmy (zde je napojen na vodu a elektrickou energii s výhodným velkoodběratel. tarifem) a městským stavebním dvorem. Kanalizace je svedena do jímky. Inženýrské sítě obce jsou ve vzdálenosti 50 metrů od paty pozemku a lze se k nim připojit. Přiléhající obecní cesta má věcné břemeno, týkající se IT i jízdy. Elektrické rozvody jsou v pořádku a plně funkční. Rozvody topení a užitkové vody je zapotřebí obnovit. Kotelna byla demontována. Požární nádrž je ve vzdálenosti 25 metrů od budovy. V objektu je zaveden internet (Fair-net z.s. společně s WiFi). V současnosti je využíváno 1.NP a 3.NP - vyjednaný krátkodobý pronájem. K objektu přijedeme po obecní komunikaci s omezením pro nákladní vozidla. Možný je i přejezd přes areál družstva, ale to jen sporadicky. Pro častější jízdy je nutná vyjednání podmínek. Objekt nabízí ideální využití spojené např. s vinařstvím, s výrobou potravin, s lehkou průmyslovou výrobou anebo s dalšími podnikatelskými aktivitami, které nejsou závislé na pravidelném závozu velkými auty. Na přilehlých pozemcích, které jsou ve vlastnictví s.r.o., je možné postavit i další stavby. Nemovitost má v tomto směru slibný potenciál. Více u makléře. Ev. číslo: 646459.

2.752m2Plocha pozemku
615m2Zastavěná plocha
1.200m2Užitná plocha
30Počet místností
variabilitaOcelová nosná rámová konstrukce

Fotogalerie

Kontakt na makléře

774 990 060
spisak@dumrealit.cz
Domluvit prohlídku

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT