Prodej pozemku, Pro bydlení, 1462 m2

Týnec nad Sázavou, okres Benešov, Středočeský

2 750 000 Kč
Nabídnout cenu
Zobrazit všech
6 fotografií

Popis nemovitosti

Velký stavební pozemek v Týnci nad Sázavou. 1462m² je dostatečná velikost pro realizaci vysněného rodinného domu a okrasné zahrady pro aktivity i odpočinek. Umístěný na okraji města, na vyvýšenině nad řekou Sázavou. Klidné a tiché místo v zástavbě RD, s krásným výhledem na les a orientací na severovýchod. Mírně svažitý a ideálního obdélníkového tvaru. Přímé napojení na místní veřejnou komunikaci. Všechny sítě. Určeno pro bydlení ve stavbách pro rodinné bydlení, dvojdomech nebo řadových domech. Přilehlá zahrada s funkcí rekreační a okrasnou, jen doplňkově užitkovou, nerušící podnikatelská činnost administrativního charakteru. Krásná cena, ideální investiční příležitost. Ev. číslo: 641533.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT