Prodej pozemku, Pro bydlení, 9639 m2

Za Tratí, Trutnov, okres Trutnov, Královéhradecký

5 290 000 Kč
ZLEVNĚNO! Včetně kompletního právního a realitního servisu!
ID
620017
Hypotéka
Umístění objektu
Klidná část obce
Plocha
9639 m2
Elektřina
230V
Plyn
Plynovod
Doprava
Vlak, Autobus
Vojtěch Hakl
Vojtěch Hakl
734 699 780
hakl@dumrealit.cz
Respect
Vítězslava Hálka 1154
Vrchlabí 543 01
Zobrazit všech
7 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej stavebního pozemku ve vyhledávané a klidné lokalitě města Trutnov - Horní Předměstí.
Rovinný pozemek parc. č. 2160/27 bez nutnosti terénních úprav a celkové výměře 9639 m², se nachází na okraji zástavby města, takže budoucímu majiteli nabízí bydlení na slunném místě s krásným výhledem do okolí a přitom výbornou dostupností do centra města.
Dle územního plánu spadá pozemek do B1 – plochy bydlení v rodinných domech – městské a příměstské. Podmínky prostorového uspořádání: koeficient zastavěnosti 40%, výšková hladina zástavby se stanovuje max. na dvě nadzemní podlaží, odstavení vozidel (parkovací a odstavná stání) musí být na vlastním pozemku stavby, min. velikost pozemku pro 1 rodinný dům je 1.000 m². Pro zájemce z řad investičního bydlení se proto nabízí možnost rozdělení pozemku, výstavbu několika rodinných domů a následný rozprodej. Kompletní inženýrské sítě se nachází na hranici pozemku (elektřina, plyn, vodovod a kanalizace). V obci se nachází kompletní občanská vybavenost (škola, školka, autobusové i železniční nádraží, obchodní i sportovní centra, atd.). V případě zájmu Vám zdarma zajistíme nabídku financování hypotečním úvěrem za nejvýhodnějších podmínek na trhu. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat pro více informací, sjednání osobní schůzky a prohlídky nemovitosti. Doporučujeme. Ev. číslo: 620017.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací