Prodej pozemku, Pro bydlení, 7594 m2

Trstěnice, okres Cheb, Karlovarský

4 990 000 Kč
informace v realitní kanceláři    Nabídnout cenu
ID
647491
Umístění objektu
Okraj obce
Plocha
7594 m2
Romana Valter
Romana Valter
727 960 077
valter@cheb2.dumrealit.cz
Premium
Hlavní třída 279/7
Mariánské Lázně - centrum 353 01
pozemek
stavebn? pozemky
pohled na pozemek
pozemek
Zobrazit všech
12 fotografií

Popis nemovitosti

prodej rovinatého pozemku o rozloze 7594 m² na okraji obce Trstěnice u Mariánských Lázní. Tento pozemek je vhodný pro realizaci developerského projektu pro výstavbu rodinných domů, nebo jiného komerčního využití.
I při zachování ochranného pásma elektrického vedení lze na něm vytvořit 6 až 8 stavebních parcel.
V územním plánu je pozemek veden jako SV1 – bydlení vesnického typu s možností doplňkových funkcí (maloobchod, služby, stravování, ubytování, kultura). Povolená maximální zastavěnost je 40%, maximální podlažnost 2+p.
Inženýrské sítě: obecní vodovod je v cestě u pozemku, kanalizace je v dosahu, plyn v obci není k dispozici.
Pozemek se nachází ve strategické lokalitě, cca 5 minut jízdy od Mariánských Lázní, 10 minut od hranic a 20 minut od nájezdu na dálnici D5.
V blízkosti se nachází fotbalové hřiště, mateřská škola, prodejna potravin a jiné možné využití služeb této obce.
Klidné místo na samém okraji obce, obklopené přírodou, rybníky a lesy je více než zajímavou nabídkou pro developerský projekt, kde je možné si užít klid a soukromí ve své vlastí zahradě u nového domu.
Doporučujeme prohlídku tohoto atraktivního pozemku. Pro více informací nás prosím kontaktujte telefonicky na +420 602 969410, nebo e-mailem na z Ev. číslo: 647491.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT