Prodej pozemku, Pro bydlení, 6544 m2

Trnava, okres Zlín, Zlínský

2 721 000 Kč
vč. právního servisu     Nabídnout cenu
ID
621489
Plocha
6544 m2
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Martina Dyjáková
Martina Dyjáková
734 358 582
development@dumrealit.cz
Development
Náměstí Míru 174
Zlín 760 01
Zobrazit všech
8 fotografií

Popis nemovitosti

Při rychlém jednání, cena k jednání - prodej uceleného souboru pozemků na sebe vzájemně navazujících o celkové ploše 6.455 m² (nezatížených žádným zástavním právem). Pozemky se nachází v klidné, okrajové části obce Trnava. Všechny pozemky jsou z větší části v rovinaté úrovni, z nichž část o rozloze 720 m² je stavební a je určena pro běžné individuální bydlení. Tato část byla srovnána do roviny a vyčištěna od náletů. Pozemek je zasíťován elektřinou, která je již na majitele přihlášena na E-On a jsou nastaveny pravidelné měsíční zálohy. K této části stavebního pozemku je v ceně vypracována studie na dům o zastavěné ploše 14x7 m ve dvou obytných podlažích (cca 186m²), Na stavební části pozemku se nachází funkční studna, která byla v roce 2021 majitelem vyčištěna. Zbylá část pozemků jsou trvale zatravněné porosty, na kterých je možné vystavět stavby a zařízení nevýznamného rozsahu (např. stodolu). Na části poblíž stavebního pozemku byly v roce 2021 vysázeny ovocné stromy, které se všechny ujaly. Případný zájemce má v ceně bonus v podobě nově vysázeného sadu s mladými stromky. V souboru nabízených pozemků je i část lesního pozemku. Přímo k pozemkům vede udržovaná asfaltová příjezdová cesta. Přímo na pozemcích se nachází i studánka. Podél cesty vede k pozemkům telekomunikační kabel. Pokud hledáte místo na samotě, kde budete obklopeni lesy, loukami a okolní přírodou, pak je toto místo určeno právě pro vás. Doporučuji prohlídku po předchozí domluvě s makléřem, pouze v pracovní dny PO - PÁ. Pokud by Vás zaujala i studie ,která je v ceně, pomůžeme případnému zájemci kontaktovat zpracovatelskou firmu, která má velmi férové ceny i podmínky realizace celé stavby. Ev. číslo: 621489.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT