popis

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje v exklusivním zastoupení majitele prodej pozemků určených pro stavby rodinných domů v obci Tlumačov u Zlína. Jedná se o pozemky o celkové ploše 9.394 m², z nichž 5.033m² jsou územním plánem vyčleněny jako plochy určené pro individuální bydlení.

Pozemek je rovinatý, pravidelného obdélníkového tvaru, silniční šíře je 44 m, délka 163m. Inženýrské sítě jsou v bezprostřední blízkosti.
Zahájení výstavby je podmíněno výstavbou protipovodňového valu, jehož dobudování se předpokládá do dvou let.

Tlumačov je vyhledávanou lokalitou s dobrou dostupností k dálničnímu připojení, vzdálenost od Otrokovic je 8km, od Zlína 16km, od Kroměříže 12km.

V obci se nachází veškerá občanská vybavenost včetně školky, školy, pošty, lékárny, zdravotního střediska, funguje zde sportovní areál, řada spolků a zájmových organizací.

Pozemek je dobrou volbou pro developerský záměr výstavby rodinných domů nebo jako vhodná investice do nemovitostí.

V případě zájmu Vám nemovitost velmi ráda osobně ukážu. Ev. číslo: 639240.

9394 m2celková plocha
5033 m2stavební plocha
44 msilniční šíře
163 mdélka
500 mcentrum

Fotogalerie

Kontakt na makléře

734 358 585
development@dumrealit.cz
Náměstí Míru 174
Zlín 760 01
Development
Domluvit prohlídku

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT