Prodej pozemku, Pro bydlení, 1068 m2

Světlík, okres Český Krumlov, Jihočeský

2 000 000 Kč
Cena plus provize RK
ID
636289
Plocha
1068 m2
Jiří Kejšar
Jiří Kejšar
608 115 501
kejsar@dumrealit.cz
Prodest
Nádraží 653
Velešín 382 32
Zobrazit všech
13 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej pozemku o 1068 m² v jižní části katastru obce Světlík zvané Černíkov, s výhledem do krajiny a na Kleť. Parcela je určena územním pláne obce jako plocha k bydlení a je přístupná po pozemku/komunikaci ve vlastnictví obce. Je zde vypracována Územní studie, ve které se do budoucna počítá s výstavbou až třiceti domů. Základní parametry výstavby jsou: zastavitelnost parcel až 25% budovami o jednom podlaží plus možnost půdní vestavby. Zdroj vody, stejně jako odpad má být řešen individuálně. Bližší info na stránkách obce http://www.obecsvetlik.cz/obecni-urad/formulare/uzemni-studie-cernikov, nebo u RK. Cena včetně provize 2.100.000,-. Ev. číslo: 636289.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT