Prodej pozemku, Ostatní, 8399 m2

Ke Kostelci, Sulice, okres Praha-východ, Středočeský

290 Kč za m2
ID
646332
Umístění objektu
Okraj obce
Plocha
8399 m2
Milada Kůrková
Milada Kůrková
608 145 177
kurkova@dumrealit.cz
Milada Kůrková
Křovinovo náměstí 9/12
Praha - Horní Počernice 193 00
Zobrazit všech
16 fotografií

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám exklusivní, jedinečnou nabídku jednoho spoluvlastnického podílu 3/20 = 8.399 m² na pozemku o výměře 55.995m² (celkem cca 3.000m² stavební). Pozemek je vhodný jako investice do budoucna, nebo jako první odkup ze 7 podílů. (Možnost zajištění odkupu ostatních podílů).

Tento pozemek sousedí s výstavbou RD i jiných staveb z jedné strany a z druhé strany je plánovaná výstavba dalších nemovitostí. Pozemek začíná u hlavní cesty a pokračuje podél vedlejší cesty směrem do polí a přírody ( VHODNÉ PRO KOŇAŘE ) - viz přiložená katastrální mapa. Sítě jsou připraveny v příjezdové cestě vedle pozemku.

Do 5 min autem jsou supermarkety Lidl a Tesco, v Kamenici také Billa. Obec má svou Základní a Mateřskou školu i ostatní OV. Sulice se nachází na Praze - východ, 23 km jihovýchodně od centra Prahy a 11 km jihozápadně od města Říčany.

Toto je neopomenutelná příležitost pro využití jako venkovská usedlost, milovníky velkého prostoru v klidu přírody, zvířat s chovem přímo u domu, či chov koní s prostorným výběhem.

Pro více informací nás kontaktujte a my Vám rádi poskytneme veškeré potřebné informace. Budeme se těšit na spolupráci. Ev. číslo: 646332.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT