Prodej komerčního objektu, Jiný, 259 m2

Nádražní, Studénka, okres Nový Jičín, Moravskoslezský

ID
640771
Užitná plocha
259 m2
Konstrukce
Cihlová
Typ domu
Přízemní
Podlaží
1
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Garáž
Ne
Zobrazit všech
11 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej nemovitostí zahrnující dvě stavby z přiznaných cihel a sedlovou plechovou střechou v dobrém stavu. Celková výměra staveb činí 259m². Součástí prodeje je také pozemek okolo nich o rozloze 753m². Stavby byly využívány českými drahami jako kovárny. Nemovitost je přístupná přes pozemek ve vlastnictví ČD, a.s. Přístup je umožněn v rámci zřízeného věcného břemene. Dle aktuálního územního plánu města Studénka jsou pozemky umístěny v plochách OV - občanského vybavení. Tyto plochy umožňují výstavbu staveb a zařízení občanského vybavení veřejné infrastruktury, dalšího občanského vybavení a služeb, integrovaného bydlení v objektech občanského vybavení, staveb a zařízení pro sport a tělovýchovu, stavby ubytovacích zařízení jako jsou hotely, motely, penziony a ubytovny, garáží, veřejného parkoviště.
V minulosti bylo s nemovitostí uvažováno jako s objektem Ekocentra. K tomuto záměru byl vydán také územní souhlas stavebního úřadu pro zřízení přípojek vody (35m od hranice pozemku), elektřiny (43m od hranice pozemku), kanalizace (19m od hranice pozemku), viz nákres ve fotogalerii. Tento by bylo potřeba obnovit.
Jedná se o lokalitu s dobrou dopravní dostupností, vlakové nádraží se nachází ve vzdálenosti cca 750m, ve městě se nachází zastávky meziměstské autobusové dopravy. Napojení na dálnici D1, spojující města Ostrava, Olomouc a Brno, je možné ve vzdálenosti cca 4,5 km.
V případě zájmu zajistíme také finanční poradenství. Ev. číslo: 640771.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT