Prodej komerčního objektu, Jiný, 1300 m2

Stráž, okres Tachov, Plzeňský

12 500 000 Kč
Nabídnout cenu
ID
641324
Užitná plocha
1300 m2
Konstrukce
Cihlová
Typ domu
Patrový
Stav objektu
Velmi dobrý
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Energ.hodn.
124 KWh/m2/rok
Garáž
Ano
Zobrazit všech
8 fotografií

Popis nemovitosti

Investice, která právě teď dává smysl. Ubytovna, zasmluvněná pro agentury, operující v plzeňské průmyslové zóně. Ve vzdálenosti cca. 40 km od Plzně prosperuje ubytovna s kapacitou 100 lůžek, současný měsíční příjem zhruba 300.000 Kč. Velké nádvoří a manipulační a parkovací plocha. Velmi dobrá přístupnost přímo vedle hlavní komunikace. Výborná stavební substance, neboť stále udržováno ve vynikajícím stavebně-technickém stavu + nová přístavba. Vzhledem ke krizi a odjezdu majitele do zahraničí došlo k podstatné úpravě ceny. Z původních 29 milionů jsem skoro na polovině, nyní majitel požaduje 16.200.000 Kč. Vlastní zdroj pitné vody (studna), vlastní trafostanice pro vyšší odběr el. energie, popř. alternativní výrobu vlastní energie. Celý areál oplocen pod uzamčením, pro bezpečnost klientů instalován kamerový systém se záznamem. Areál je napojen na všechny sítě, včetně veřejné kanalizace. Na okraji obce, možnosti expanze do přiléhajícího průmyslového areálu.Prohlídku po dohodě možno zajistit kdykoliv. V nabídce máme dále činžovní domy v Chebu Tršnicích, Kynšperku a dalších zajímavých lokalitách. Ev. číslo: 641324.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT