Prodej pozemku, Ostatní, 18090 m2

Starý Poddvorov, okres Hodonín, Jihomoravský

ID
640201
Umístění objektu
Okraj obce
Plocha
18090 m2
Blanka Lemonová
Blanka Lemonová
728 199 743
lemonova@dumrealit.cz
Comfort
B. Němcové 532/4
Břeclav 690 02
Zobrazit všech
10 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej pozemku v okrajové části obce Starý Poddvorov směr Čejkovice o celkové ploše 18 090m².

Konkrétně se jedná o prodej 3 pozemků, které tvoří jeden celek. Část pozemků je zpevněna panely, část je nezpevněna. Rozměry jsou cca 110m šířka a délka cca 160m.

Využití pozemku:

- dle územního plánu obce jsou pozemky zahrnuty do ploch VS pro výrobu a skladování. Dovoleny jsou tedy především stavby pro výrobu, skladování a zemědělské stavby.

Výhodou pozemku je také to, že již vyjmutý ze zemědělského půdního fondu.

Přístup je bezproblémový z alfaltovém komunikace, která spojuje obec Čejkovice a Starý Poddvorov.

V blízkosti jsou také inženýrské sítě - elektřina, plynovod. Vodovod a kanalizace jsou v dosahu.

V případě zájmu o více informací nebo sjednání nezávazné schůzky, kontaktujte přímo realitní kancelář. Provize realitní kanceláře je ve výši 3% + DPH z kupní ceny. Ev. číslo: 640201.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT