Prodej pozemku, Pro bydlení, 1052 m2

Staré Město, okres Šumperk, Olomoucký

2 950 000 Kč
ID
642197
Plocha
1052 m2
Jiří Daniel
Jiří Daniel
734 358 582
development@dumrealit.cz
Development
Náměstí Míru 174
Zlín 760 01
Zobrazit všech
12 fotografií

Popis nemovitosti

exkluzivní prodej stavebního pozemku k výstavbě roubenky v obci Staré Město, část Stříbrnice. Pozemek s mírným stoupáním má celkovou výměru 1052 m² a má ideální obdélníkový tvar. Pozemek se nachází v nově budované lokalitě, kde se nyní hodně staví, rekonstruuje a celá oblast je na vzestupu. Samotná obec a okolí vybízí k celoročním aktivitám. V nejbližším okolí se nachází již umíněný Skiareál Kraličák, bobová dráha, cyklostezky, koupaliště, Kralický Sněžník, jízdárna koní, koupaliště a další hodně navštěvované turistické cíle v Polsku, které je vzdáleno cca 3 km. Samotný pozemek se nachází asi 2 minuty autem nad Skiareálem Kraličák. Na hranici pozemku je přivedena elektřina, odpady se musí vyřešit Čističkou odpadních vod a je zde možné vyvrtat vrt na pitnou vodu. Vzhledem k lokalitě můžu jen doporučit. Ev. číslo: 642197.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT