Rodinný dům 3kk, dřevostavba z roku 2005

Cena na dotaz

Informace o nemovitosti

Dumrealit.cz Vám nabízí možný prodej rodinného domu v obci Slatina, který se nachází ve velice klidné lokalitě přímo pod Hazmburkem. Krásný výhled jak z přední části domu, tak ze zahrady. Jedná se o dřevostavbu z roku 2005. Dům je zateplen polystyrenem cca 6 cm, střešní tašky jsou betonové od firmy KM Beta. Stropy a celé podkroví jsou zateplené tepelnou izolací Knauf unifit 140 mm. Ve přední části domu je natažená nopová drenážní folie, okolo domu jsou kamínky. Dům procházel od roku 2019 do roku 2023 rekonstrukcí interiérů- kuchyň se spotřebiči, chodba, koupelna, záchod, interiérové dveře, podkroví - sádrokarton, zateplení, podlahy, okna a vestavná skříň.
V přízemní domu je ložnice, dětský pokoj, kuchyně s obývacím pokojem, koupelna a samostatné wc. Do podkroví vedou dřevěné schody, jsou zde dvě místnosti sloužící jako úložný prostor (nejsou určeny jako obytné kvůli výšce stropů). Okna ve spodním patře jsou dřevěná eurookna o rozměrech 130x90 cm, zatímco vrchní okna jsou plastová s trojitým sklem.
Vytápění je zajištěno elektrickým kotlem s radiátory a ohřev vody je elektrickým bojlerem o objemu 100 litrů. Podlahy v obývacím pokoji, kuchyni, dětském pokoji a ve vrchním patře jsou z linolea, koupelna, záchod a chodba mají dlažbu a ložnice plovoucí podlahu. Pozemek bez zastavěné plochy je 665 m². Měsíční náklady na energie (voda a ele) jsou cca 3200 Kč. Ev. číslo: 646896.

Fotogalerie

Kontakt na makléře

732 654 327
blinova@dumrealit.cz
Karlovo náměstí 40
Roudnice nad Labem 413 01
Clever
Domluvit prohlídku

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT