Prodej pozemku, Pro bydlení, 2636 m2

Šetějovice, okres Benešov, Středočeský

2 950 000 Kč
uvedená cena zahrnuje právní servis a odměnu RK    Nabídnout cenu
ID
643974
Umístění objektu
Okraj obce
Plocha
2636 m2
Doprava
Autobus
Martina Kavková
Martina Kavková
602 684 162
kavkova@dumrealit.cz
Royal
Jiřího Horáka 1667
Benešov 256 01
Zobrazit všech
13 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej ojedinělého stavebního pozemku o výměře 2.636 m², obdélníkového tvaru v obci Šetějovice, část obce Dolní Rápotice, okr. Benešov. Dle platného územního plánu je pozemek určen k výstavbě jednoho rodinného domu venkovského charakteru / srub - dřevostavba, RD /, s maximální výškou 2 NP a zastavitelností plochy do 50% celkové výměry. Rovinatý pozemek vedený jako zahrada se vzrostlými ovocnými stromy se nachází v okrajové čísti obce, s naprostým soukromím, s prosluněním po celý den, vzdálený od poslední stavby cca 100m s výhledem do luk, údolí a nedalekého lesa. V okolí pozemku již nelze stavět – ochranné pásmo vodního zdroje. IS na pozemku zatím nejsou vybudované, avšak obec má rozvod obecního vodovodu a ČOV. Možnost vybudování studny s pitnou vodou i vlastní ČOV. Elektřina by byla vedena cca 50 m na náklady stavebníka. Přístup po obecní komunikaci, která vede podél celého pozemku a končí zde. Dolní Rápotice se nacházejí v okrajové části Středočeského kraje sousedícím s Vysočinou, v těsné blízkosti vodní nádrže Švihov / Želivka /. Základní občanská vybavenost v Dolních Kralovicích (6km), větší města Ledeč nad Sázavou (24 km), Humpolec (27 km), Vlašim (32 km). Dobré spojení na Prahu přímou autobusovou linkou Snět – Praha. Exit D1, 66 km vzdálený 11 km. Hledáte-li prostorný pozemek na výjimečném místě, bez těsné blízkosti sousedů, neváhejte a domluvte si osobní prohlídku. Pro více informací volejte na uvedené telefonní číslo. Ev. číslo: 643974.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT