Prodej pozemku, Les, 69300 m2

Sepekov, okres Písek, Jihočeský

5 500 000 Kč
Nabídnout cenu
ID
646530
Umístění objektu
Okraj obce
Plocha
69300 m2
Jaroslava Valová
Jaroslava Valová
731 143 938
valova@dumrealit.cz
Atempo Písek
Smetanovo náměstí 2488
Písek 397 01
Zobrazit všech
8 fotografií

Popis nemovitosti

Prodej lesního pozemku o celkové výměře 69 300 m² ( jedná se o 2/3 podíl parcely) v osobním vlastnictví v jižních Čechách v katastrálním území Líšnice u Sepekova, který je ideálním místem pro ty, kteří hledají investici do trvale udržitelných zdrojů nebo touží po vlastním kusu přírody. Tento krásný lesní pozemek o rozloze 69 300 m² se nachází v tiché a klidné lokalitě v blízkosti obce Sepekov. Vzrostlé stromy borovic a smrků ve stáří více jak 80 let. Dobré přístupové cesty. Les se udržuje. Les nabízí nejen finanční přínosy díky možnosti trvale udržitelného hospodaření, ale také poskytuje útočiště pro mnoho druhů flóry a fauny, což z něj činí ideální místo pro přírodní rekreaci a odpočinek. Mimo jiné může být tento les pro Vás příležitostí k ochraně biodiverzity a podpoře ekosystémů. Pro bližší informace kontaktujte makléře. Ev. číslo: 646530.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT