Roudnice nad Labem
Bezděkov

Pronájem bytu 4+1 a komerčního prostoru

25 000,- Nájemné + zálohy

Nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možný pronájem rodinného domu v Roudnici nad Labem na Bezděkově. Dům je patrový, ve spodní části domu je komerční prostor vhodný jako prodejna. V prvním patře domu je podkrovní atypická bytová jednotka 4+1. Vytápění a ohřev vody je plynovým kotlem pro celý dům.
Komerční prostory jsou členité s možností umístění kuchyňské linky, v zadní části je další místnost např. na uskladnění či kancelář, dále toaleta s umyvadlem a vstup na menší dvorek. Vedle prodejny je garáž s pojezdovými vraty z hlavní silnice. V této spodní části je všude dlažba. Z prodejny se po betonových schodech dostaneme do bytu s neprůchozími pokoji. Tři pokoje jsou směrem do ulice se střešními okny, zbylé dvě místnost na druhou stranu s okny klasickými. Malá kuchyně s původní kuchyňskou linkou je možno po domluvě nechat vyměnit. V koupelně se společnou toaletou je sprchový kout.
Dům pronajímáme jako celek za 25 000,- Kč. Zálohové platby na plyn a elektřinu budou přepsány na nájemníka a jejich výše záleží na podnikatelském záměru v nebytových prostorech a počtu osob žijících v bytě. Volné ihned.
V případě zájmu o prohlídku kontaktujte makléřku Janu Čmejlovou. Ev. číslo: 647540.

cca 150m2plochy prodejny
4+1podkroví
lokalita Bezděkov
parkování před domem
volné ihned

Fotogalerie

Kontakt na makléře

777 103 137
cmejlova@dumrealit.cz
Karlovo náměstí 40
Roudnice nad Labem 413 01
Clever
Domluvit prohlídku

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT