Roudnice nad Labem

Prodej vícegeneračního domu

Bezděkov

5 950 000,-

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možný prodej vícegeneračního domu v Roudnici nad Labem v lokalitě známé jako Bezděkov. Dle dochovaných informací od předků je dům postaven v roce 1890 a od té doby se postupně přistavovalo. Patro bylo dokončeno v roce 1939, po válce dílny. V domě se ještě do nedávna bydlelo, probíhali tam tedy od roku 2000 postupně různé úpravy, opravy a rekonstrukce. Dům se sice nachází na hlavní ulici, avšak je situován více do zadní části. Vstupem do domu se dostaneme do průjezdu velikostně pohodlně na vjezd pro automobil a zároveň z tohoto průjezdu vstoupíme do první bytové jednotky o velikosti dispozičně 1+1, dále do sklepa a také posledními dveřmi do patra, kde je další bytová jednotka 3+1. Nad těmito byty je obrovská půda, prostorově na další větší bytovou jednotku.
Průjezdem dále přejedeme do dvora, kde vedou další dveře do různých ostatních budov, např. letní kuchyně, dále obchodní prostory nebo třeba dílny (dříve řeznictví) za ním chladírny. Nutno zmínit pavlač s pohledem do dvora, která je na jižní stranu.
Vstupem přes garáž po několika schodech vyjdeme nejen do dalších půdních prostor, kde může vzniknout další bytová jednotka a také hlavně na zahrádku sousedící s ostatními, ohraničenou plotem.
Dům je v pěkném stavu. Je čistý, suchý, kompletně vyklizený a připravený na nápad nového majitele, jak s domem naložit a jak pojmout rekonstrukci popřípadě vybudování dalších bytových či nebytových prostor.
Před prohlídkou doporučujeme shlédnout virtuální prohlídku, která Vás domem provede a více napoví. Osobní prohlídkou Vás v případě zaujetí naší nabídky provedeme makléřka Jana Pelcová. Ev. číslo: 637707.

Nemovitosti

280 m2Výměra
2Počet nynějších bytů
Garáž, dílnychladírny, půdy
241 m2Zahrádka
4 a vícePočet možných bytů

Fotogalerie

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT