Prodej domu, Rodinný, 143 m2 - REZERVOVÁNO

RD 3kk, 143m2, s půdou a velkou zahradou v obci Rohatec

Prodej RD 3+kk, 143m² v obci Rohatec. Dům se nachází na ulici Strážnická, v klidnější části obce a není vystaven možnému hluku z hlavní silnice
V domě se nachází bytová jednotka skládající se z kuchyně s jídelnou, obývacího pokoje, ložnice, přilehlé místnosti s vchodem z předsíně (dá se využít jako další plnohodnotný pokoj), z koupelny a půdy. V půdním prostoru je potenciál pro další 1-2 místnosti anebo větší místnost k různému využití.
Dům byl zateplen, má novou fasádu (čelní a boční strana). Byla instalována plastová okna, vyměněny podlahy v domě, zatepluje se půda, kde byla instalována střešní okna. Dům je z poloviny své podlahové plochy podsklepen.
Na pozemek a do domu se dostaneme z příjezdové komunikace přes bránu. Projdeme přes vjezd na dvůr. Zde je vchod do domu, kde projdeme vstupní chodbou do předsíně s velkým oknem. Odtud vedou dveře do místnosti, ze které může být buď pokoj k bydlení anebo zde může být relaxační prostor (např. sauna...)
Z předsíně vstoupíme do velké místnosti, kde je po pravé straně koupelna společně s toaletou.
Vlevo se otevírá větší prostor: kuchyň a jídelna. Stará KL byla odstraněna, takže je zde možnost si zařídit kuchyni podle svého vkusu. Jsou zde i krbová kamna pro pohotovostní topení. 
Směrem doprava vejdeme do obývacího pokoje s oknem a z něj přes posuvné dveře do ložnice.  Obě místnosti jsou orientovány na sever. Ve všech místnostech je na zemi plovoucí podlaha.
Směrem dále od koupelny je vstup do suterénu domu Sklep je prostorný, za ním je kotelna.
Směrem nahoru, po schodech, vystoupáme do 2.NP, na půdu. Půda je suchá a prostorná. Poskytuje možnost zvětšení obytné plochy domu. V současné době se dokončuje její zateplení. Střecha je sedlová s dřevěným krovem. Krytina je z betonových tašek.
V domě je rozvedeno ústřední topení. Plynový kotel je umístěný v suterénu domu, v kotelně. Zde je umístěn i bojler pro ohřev vody.
Ze dvora jsou dva vstupy. Jedním se dostaneme do samostatné místnosti, do které se dostaneme i z předsíně (uvedeno výše). Druhé dveře jsou od dílny. 
Za dílnou, směrem do zahrady, je zastřešená kůlna na skladování dřeva. Vedle ní je zděný gril s udírnou.
Na protější straně je zastřešené místo pro cca. 10-15 osob.
Zahrada je velká, rovinatá a je zde možno realizovat různé aktivity. Najdeme zde keře a vzrostlé stromy s ovocem, část zahrady se záhony, určená k pěstování zeleniny atd. Zadní část pozemku je ukončena bránou, jíž se dostaneme na obecní nezpevněnou cestu. Tudy je možný vjezd na pozemek. Pozemek je po svém celém obvodu oplocen.
Dům je napojen na přípojku elektřiny, vody, plynu a kanalizaci.
V domě je zaveden satelit s dostačující nabídkou programů, před domem je příprava na kabelovou TV.
Pro další informace volejte makléři. Ev. číslo: 646483.

3+kkDispozice
1.025m2Plocha pozemku
143m2Užitná plocha
268m2Zastavěná plocha:
757m2Zahrada:

Fotogalerie

Kontakt na makléře

774 990 060
spisak@dumrealit.cz
Domluvit prohlídku

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT