Prodej komerčního objektu, Ubytování, 620 m2

Luční, Raspenava, okres Liberec, Liberecký

8 790 000 Kč
ID
635183
Hypotéka
Umístění objektu
Klidná část obce
Užitná plocha
620 m2
Zastavěná plocha
462 m2
Plocha pozemku
7011 m2
Konstrukce
Cihlová
Typ domu
Přízemní
Podlaží
1
Stav objektu
Velmi dobrý
Energ.třída
D - Méně úsporná
Vytápění
Ústřední plynové
Konektivita
Internet
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Doprava
Vlak, Autobus
Garáž
Ne
Zobrazit všech
41 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možnost vlastní seberealizace, podnikání, kde se spojí Vaše schopnosti s přírodou nebo chcete skvěle investovat, tak jste tady správně. V srdci Jizerskohorské Bučiny na Vás čeká příležitost, kde si můžete vybudovat svůj sen. Vlastní podnikání podle svých představ na vlastním velkém pozemku. Vítejte v nádherném prostředí pod přírodní rezervací, na startu cyklostezek v Jizerských horách.
Mám zde pro Vás šanci, kde se mohou spojit vaše touhy po byznysu, investici, nadšení, chuť a energie, a to vše na strategickém místě ve vyhledávané lokalitě v obci Raspenava.
Je to výzva, ale zároveň obrovská příležitost pro splnění životních cílů.

Rodinný a pečlivě udržovaný penzion s tenisovými kurty má již zavedené a renomované jméno s jistou klientelou. K penzionu náleží velký pozemek o cca 7000 m² ( v uzemním plánu jako pozemky s občanskou vybaveností) na kterém jsou umístěné tenisové kurty. Zastavěná plocha budovy je 462 m². Penzion v prvním podlaží má 6 pokojů s vlastním sociálním zařízením o 17 lůžkách a Ubytovna o 3 pokojích s 24 lůžky podlahové plochy cca 310 m². Členění budovy: V přízemí je rozděleno na vybavenou kuchyň, restauraci, taneční sál, sklad potravin, kotelna, 2x toalety, terasa k venkovnímu sezení. Areál má rozlehlé parkoviště s cca 10 parkovací místy. V nejbližším okolí atraktivní běžkařská dráha (1 Km) , turistické trasy, cyklistické trasy a mnoho dalšího... Penzion má své kouzlo pro hotelnictví, ale je vhodný také jako výborná investice a po úpravách zajistí i jiné využití, jako prodej apartmánu atd... Přijďte se podívat osobně. Brzy na viděnou. Ev. číslo: 635183.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací