Prodej penzionu Raspenava s přilehlými tenisovými kurty

8 790 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možnost vlastní seberealizace, podnikání, kde se spojí Vaše schopnosti s přírodou nebo chcete skvěle investovat, tak jste tady správně. V srdci Jizerskohorské Bučiny na Vás čeká příležitost, kde si můžete vybudovat svůj sen. Vlastní podnikání podle svých představ na vlastním velkém pozemku. Vítejte v nádherném prostředí pod přírodní rezervací, na startu cyklostezek v Jizerských horách.
Mám zde pro Vás šanci, kde se mohou spojit vaše touhy po byznysu, investici, nadšení, chuť a energie, a to vše na strategickém místě ve vyhledávané lokalitě v obci Raspenava.
Je to výzva, ale zároveň obrovská příležitost pro splnění životních cílů.

Rodinný a pečlivě udržovaný penzion s tenisovými kurty má již zavedené a renomované jméno s jistou klientelou. K penzionu náleží velký pozemek o cca 7000 m² na kterém jsou umístěné tenisové kurty. Zastavěná plocha budovy je 462 m². Penzion v prvním podlaží má 6 pokojů s vlastním sociálním zařízením o 17 lůžkách a Ubytovna o 3 pokojích s 24 lůžky podlahové plochy cca 310 m². Členění budovy: V přízemí je rozděleno na vybavenou kuchyň, restauraci, taneční sál, sklad potravin, kotelna, 2x toalety, terasa k venkovnímu sezení. Areál má rozlehlé parkoviště s cca 10 parkovací místy. V nejbližším okolí atraktivní běžkařská dráha (1 Km) , turistické trasy, cyklistické trasy a mnoho dalšího... Penzion má své kouzlo pro hotelnictví, ale je vhodný také jako výborná investice a po úpravách zajistí i jiné využití, jako prodej apartmánu atd... Přijďte se podívat osobně. Brzy na viděnou. Ev. číslo: 634904.

620 m2Podlahová plocha
41Lůžek
4Tennisové kurty
7000 m2Pozemek
20 kmLiberec
8 790 000 Kč
Užitná plocha
620 m2
Zastavěná plocha
462 m2
Plocha pozemku
7011 m2
Konstrukce
Cihlová
Typ domu
Patrový
Podlaží
2
Stav objektu
Velmi dobrý
Energ.třída
D - Méně úsporná
Energ.hodn.
93 KWh/m2/rok
Elektřina
230V
Vytápění
Ústřední plynové
Konektivita
Internet
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Plyn
Plynovod
Doprava
Vlak, Autobus
Garáž
Ne

Kontakt na makléře

797 635 788
skuta@dumrealit.cz
Domluvit prohlídku