Prodej pozemku, Zemědělská půda, 5870 m2

Za podjezdem, Praha 10 - Kolovraty

ID
638958
Plocha
5870 m2

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej pozemku obdélníkového tvaru s výměrou 5870m², nacházejícího se v katastrálním území Kolovraty. Kolovraty jsou městská čtvrť a katastrální území Prahy v blízkosti Říčan u Prahy v jihovýchodním cípu hlavního města Prahy v obvodu Praha 10. Pozemek je v katastru nemovitostí evidován jako orná půda. V případě zájmu je možný prodej dvou sousedních pozemků s výměrami 9416m² a 7063m².
Bližší informace u makléřky. Ev. číslo: 638958.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT