Prodej pozemku, Pro bydlení, 923 m2 video

Praha 4 - Kunratice

28 600 000 Kč
Nabídnout cenu
Spustit video

Popis nemovitosti

SNAD NEJLEPŠÍ STAVEBNÍ POZEMEK ZA POSLEDNÍCH 50 LET V PRAZE!

Bez přehánění ☺ uprostřed Kunratické přírody, jen 100 m od Kunratického parku, vzrostlé zeleně a všude za 5 minut! Za 5 minut chůzí u Šeberáku, za 5 minut autem na D1, za 5 minut autem ve Westfield Chodov, toho času největší nákupní mall v Praze. Za 5 minut chůze na poliklinice Chodov, za 5 minut ve škole, za 5 minut v restauraci. V centru Kunratic (Kunratická tvrz) soustava všech služeb – od notáře po vinotéku. Příjemně udržovaná rezidentní pražská čtvrť s množstvím parkové zeleně a všemi službami. Pozemek se všemi sítěmi, bez břemen a závazků. V současné době se na tomto pozemku nachází zatravněná plocha a je to poslední nezastavěná parcela v okolní zástavbě. Provedeme vás od pozemku, přes potřebné formality až po úspěšné završením koupě. Ev. číslo: 644208.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT