Prodej rodinné vily, 320 m2

45 990 000 Kč

Nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně prodej výjimečně architektonicky i konstrukčně provedené vily. Vila byla postavena v 70. letech a je inspirována světovým architektem 40. až 70. let 20. století Prof. R.J. Neutrou. Tato nádherná stavba je plně funkční a je v téměř původním stavu. Vynikají zde prvky funkcionalizmu, velkolepě řešené zahrady s bazénem a v původním interiéru detail na přírodní prvky jako kámen a dřevo. Již při prvním setkání s touto výjimečnou nemovitostí budete obklopeni pocitem spojení útulnosti a zároveň vzdušnosti všech prostor a v neposlední řadě nádherného výhledu částečně na část města Praha a také z větší části na lesní přírodu. V noci si lze při výhledu užít krásy světel noční Prahy zobrazujících se nad horizontem lesa. Právě původní stav nemovitosti působí kouzelně pro ty, kteří mají v oblibě stylovou architekturu, v tomto případě lehce svou podobou připomínající brněnskou kulturní památku Vilu Tugendhat, také umístěnou ve svažitém terénu. Zájemci hledající moderní pojetí bydlení budou pravděpodobně zklamáni, i když prostor pro modernizaci domu je zde také.
Vila je postavena ve svažitém terénu a je rozdělena na 3 patra o celkové užitné ploše 320m². Všechny patra spojuje jednoramenné schodiště umístěné uprostřed domu. Okna jsou zde původní dřevěná a jejich rámy jsou důmyslně zapuštěny do stropních konstrukcí. Podlahy jsou opařeny keramickou dlažbou a příjemným způsobem doplňuji kamenné obklady stěn a krbů. Topení v celém domě zajištuje plynový kotel a topné tělesa jsou zasazena do podlah a chráněny pochůzí mřížkou. Ze všech tří pater je přístup do venkovních prostor buď na balkon nebo na terasu. Zahrada je kombinací travnaté plochy, okrasných a ovocných dřevin a prostoru pro pěstování zeleniny. Na zahradě je umístěn bazén 3,7mx7m.
V přízemí se nachází odpočinková část domu. Prostoru dominuje prostorná hala 45m² s krásným obloženým krbem a s okny přes celou stěnu a výhledem na zahradu, kterou lze využít jako odpočívárnu, hernu, denní místnost nebo pracovnu. Hala je orientována na jih a je z ní také výstup na krásnou zahradu s travnatou plochou. V zadní části přízemí je umístěna sauna s ochlazovacím bazénkem a sprchou, šatna, wc, kotelna a tři místnosti, které se mohou využít jako sklad, dílna či šatna.
V prvním patře se nachází prostorný obývací pokoj s jídelnou 58m² a kuchyní. Z obývacího pokoje i z kuchyně lze vstoupit na balkon, který lemuje většinu patra. I zde se nachází krásný krb obložený přírodním kamenem. V zadní části tohoto podlaží je umístěna prádelny, garáž pro dvě auta a vstup z ulice s malou šatnou. Vjezd do garáže i vstup do domu jsou orientovány na severní stranu a jsou v úrovni ulice.
V patře nejvyšším jsou čtyři pokoje a tři koupelny. Pokoje na jižní straně s výhledem na zahradu jsou spojeny a mají společnou šatnu a koupelnu. Zbývající dva pokoje mají každý vlastní koupelnu. Ev. číslo: 634559.

320 m2Podlahová plocha
6+1Dispozice
2Garážové stání
600 mObčanská vybavenost
4 kmCentrum

Fotogalerie

Kontakt na makléře

733 229 897
slavicek@dumrealit.cz
Pod Slovany 1888/12
Praha 2 128 00
Michelle
Domluvit prohlídku

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT