Prodej pozemku, , 3974 m2

Pomezí nad Ohří, okres Cheb, Karlovarský

760 000 Kč
Nabídnout cenu
ID
646262
Umístění objektu
Okraj obce
Plocha
3974 m2
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Alexandr Tržecjak
Alexandr Tržecjak
725 993 906
trzecjak@dumrealit.cz
Bonus
Čankovská 676/61
Karlovy Vary 360 05
Zobrazit všech
11 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej pozemku Pomezní rybník o celkové ploše 3974 m² v obci Pomezí nad Ohří. Pozemek je využitelný jako vodní plocha. Pomezí nad Ohří je klidné a malebné místo, ideální pro ty, kteří hledají výjimečné přírodní prostředí kombinované s možností vlastnit vlastní vodní plochu. Tato nabídka je skvělou příležitostí pro ty, kteří si přejí mít svůj vlastní kousek přírody. Neváhejte a kontaktujte nás pro bližší informace či prohlídku této exkluzivní nabídky. Těšíme se na Vás!

Něco o Pomezním rybníku: Pomezní rybník je přírodní rezervace, umělá vodní nádrž při hranici s Německem. Rezervace, která byla vyhlášena v roce 1990, se nachází na území obce Pomezí nad Ohří v okrese Cheb.
Rezervace je významným biocentrem. Chráněné území bylo vyhlášeno k ochraně a zachování vodního toku, mokřadních společenstev a vlastního rybníka. Vyskytují se zde vzácné a ohrožené rostlinné a živočišné druhy, z nichž nejvýznamnější je ďáblík bahenní.
Středem Pomezního rybníka prochází státní hranice. Rezervace se nachází na území dvou geomorfologických celků, severní část s vlastním Pomezním rybníkem v Chebské pánvi, jižní část ve Smrčinách. Ev. číslo: 646262.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT