Prodej domu, Rodinný, 72 m2 novinka video

Hlavní, Podolanka, okres Praha-východ, Středočeský

ID
643391
Poloha domu
Řadový
Užitná plocha
72 m2
Zastavěná plocha
97 m2
Plocha pozemku
156 m2
Konstrukce
Smíšená
Podlaží
1
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Energ.hodn.
519 KWh/m2/rok
Terasa
Ano
Garáž
Ne
Spustit video
Zobrazit všech
28 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej rodinného domu v obci Podolanka. Samotný dům je určený ke kompletní rekonstrukci. V současné době je řešený dispozičně jako 2+1 a disponuje podlahovou plochou 72 m². Celková plocha pozemku činí 156 m². Z toho zastavěná plocha je 97 m². Dům má ještě k dispozici malinký dvorek 59 m², kde lze vybudovat posezení a například užívat grilování. Nemovitost je připojena na všechny inženýrské sítě. Obec Podolanka se nachází zhruba 300 m za severovýchodní hranicí hlavního města Prahy a jeho částí Vinoř.
V těsné blízkosti se nachází dětské hřiště, Obecní úřad s knihovnou a vlastním dětským hřištěm na zahradě. Dále se v obci nachází Prodejna potravin a prodejna LPG, Hasičská zbrojnice, Nová čistírna odpadních vod, Nový vodojem a Kostel s hřbitovem. Z pohledu školního vzdělávání platí, že obec je jednou ze tří obcí (Přezletice, Podolanka a Jenštejn), které založily svazek obcí, jehož posláním je zajištění provozu ZŠ Panská Pole, která aktuálně učí v pronajatých prostorách v Brandýse n. L. a dále výstavba nové budovy devítileté svazkové ZŠ v rámci předmětného svazku. Tato nová ZŠ s kapacitou 540 žáků bude dokončena a zprovozněna v září 2023.
Ostatní občanská vybavenost v Podolance je ovlivněna velikostí obce a blízkostí Prahy, kam většina obyvatelstva dojíždí do škol a za prací. Obcí vede velmi frekventovaná autobusová příměstská linka č. 375 spojující Brandýs n. L. - Stará Boleslav s hl. m. Prahou (stanice metra C Letňany, nebo B Vysočanská).
Na pořádek v obci dohlíží obecní policie Radonice, se kterou obec Podolanka úzce spolupracuje.Rybník „Jordánek“ je v současné době odbahňován a rekonstruován tak, aby mohl sloužit coby místo odpočinku a útočiště zdokumentovaných ohrožených druhů živočichů. Tato nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi vyřídíme zdarma. Pro více informací kontaktujte makléře. Ev. číslo: 643391.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT