Prodej pozemku, Pro bydlení, 4372 m2

Pocinovice, okres Domažlice, Plzeňský

1 200 Kč za m2
V ÚP - venkovské bydlení čisté, část pozemku viz. foto, jako páteřní komunikace zbytek výstavba RD.     Nabídnout cenu
ID
643950
Umístění objektu
Klidná část obce
Plocha
4372 m2
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Doprava
Vlak, Autobus
Miroslav Cink
Miroslav Cink
734 222 233
top.plzen@dumrealit.cz
TOP Plzeň
Mikulášská 265/14
u vlakového nádraží
Plzeň 326 00
Zobrazit všech
21 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje výhradní prodej "stěžejního" stavebního pozemku určeného dle ÚP pro výstavbu rodinných domů v obci Pocinovice u Nýrska (cca 8 km), Janovic nad Úhlavou (cca 7 km) a Klatov (cca 17 km). V obci vlak, škola, školka, obchody. Hraniční přechod se SRN Svatá Kateřina 13 km. V ÚP je přes pozemek vedena páteřní komunikace (viz obr. P11 D1). K pozemkům na výstavbu jsou již vyhotoveny asfaltová komunikace. Obec letos dohotovila také několik vrtů, pro rozvod vody na jednotlivé pozemky. Dle textové části ÚP se jedná o lokalitu: - P11 15RD/BI,SM plocha pro umístění 15 RD s novou komunikaci a inženýrskými sítěmi podmíněná zpracováním územní studie. Veškeré zásadní informace, případné zaslání dokumentace a prohlídky u RK. Ev. číslo: 643950.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT