Prodej komerčního objektu, Ubytování, 1500 m2

Planá, okres Tachov, Plzeňský

ID
644022
Užitná plocha
1500 m2
Konstrukce
Cihlová
Typ domu
Patrový
Podlaží
3
Stav objektu
Dobrý
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Garáž
Ne
Edita Kostrounová
Edita Kostrounová
725 160 344
kostrounova@cheb2.dumrealit.cz
Premium
Hlavní třída 279/7
Mariánské Lázně - centrum 353 01
Zobrazit všech
19 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje koupi budovy bývalého hotelu s bazénem u Hamerského potoka (nedaleko soutoku s řekou Mží) v sousedství funkčního zavedeného kempu s možností koupě 6.000 m² - 10.000 m² pozemků (dle dohody). Budova postavena roku 1840 jako cukrovar byla roku 1870 přestavěna na hotel s tanečním sálem s tím, že svého času sloužila jako hlavní budova pionýrského tábora "Carolina Dolina" pro Škodu Plzeň, od roku 1990 není využívána. Dům nabízí cca 1500 m² užitné plochy a je určen ke kompletní rekonstrukci. K budově patří vlastní funkční trafo stanice, zdroj vody zajišťuje kopaná studna, dále jsou zde další dvě studny pro užitkovou vodu, které zásobovaly bazén. Roku 1988 se vybudovala kanalizace a čistička odpadních vod, která je koncipována pro areál kempu a předmětnou budovu, je dimenzována pro až 600 osob. Vytápění zajišťoval kotel na pevná paliva umístěný ve sklepě, po straně budovy je výsypka na uhlí. Okna jsou dvojitá dřevěná zabezpečená mřížemi. Střecha objektu je částečně plechová, částečně z eternitových šablon. Dřevěný krov střechy je ve velmi dobrém stavu. Budova je dobře zabezpečená proti vandalům, je udržována a větrána. Objekt se nachází v malebné tiché a klidné lokalitě s geniem loci, pozemek lemují vzrostlé stromy poskytující přirozený stín. Objekt má naprosto bezproblémovou příjezdovou cestu, nachází se 6 km od města Planá, kde je veškerá občanská vybavenost, 11 km od dálnice D5. Středobod a turistický rozcestník, který budova představuje, jí dává výborné předpoklady pro podnikání v pohostinství a ubytování. Skutečnost, že u Plané se bude stavět nová nemocnice činí z nemovitosti vhodný objekt k výstavbě bytových jednotek pro zaměstnance, či soukromé osoby. Nemovitost není zatížena žádnými právními vadami ani nároky třetích osob. Cena zahrnuje veškerý právní servis a provizi RK. Ev. číslo: 644022.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT