Pronájem pozemku, Komerční výstavba, 3375 m2

Petrov, okres Hodonín, Jihomoravský

12 000 Kč za měsíc
(+ z?lohy na energie)    Nabídnout cenu
ID
644023
Umístění objektu
Klidná část obce
Plocha
3375 m2
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Iveta Karasová
Iveta Karasová
731 478 244
karasova@dumrealit.cz
Comfort
B. Němcové 532/4
Břeclav 690 02
Zobrazit všech
7 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem komerčního pozemku v klidné části Petrova. Pozemek má pravidelný obdélníkový tvar, je oplocen, osvětlen a je součástí zemědělského areálu. Příjezdová cesta je zpevněná, stejně jako plocha pozemku. Na ploše se nachází jedna unimobuňka s rozměrem 6 m x 2,4 m, kterou lze využít jako kancelář. Buňka je i se sociálním zázemím. Dále je zde jeden skladovací kontejner s rozměrem 7,2 m x 2,5 m x 2,7 m.
Pozemek je připojen na inženýrské sítě: elektřina, plyn, kanalizace, na podzim zde bude zřízena i přípojka na vodu. Parcela se nachází cca 600 m od frekventované silnice 1/55, která se nachází na tahu Přerov - Břeclav. Je vhodná jako skladovací plocha, či k provozu autobazaru, aj. Doporučujeme k pronájmu. Ev. číslo: 644023.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT