Prodej pozemku, Pro bydlení, 932 m2 prodáno

Ostrov, okres Karlovy Vary, Karlovarský

1 700 000 Kč
ID
636846
Plocha
932 m2
Martina Filipová
Martina Filipová
721 500 400
filipova@dumrealit.cz
Bonus
Čankovská 676/61
Karlovy Vary 360 05

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej pozemku určeného k výstavbě rodinného domu o velikosti 932 m² v Dolním Žďáru u Ostrova. Dle platného Územního plánu města Ostrov se pozemek nachází v zastavěném území a je součástí stabilizované plochy s funkčním využitím pro plochy bydlení - v rodinných domech městské a příměstské – BI. Index zastavění pozemku: 40. Maximální počet podlaží: I.N.P. + podkroví. V blízkosti pozemku se nachází plynová přípojka, vodovodní přípojka je v současné chvíli v řešení a bude přivedena k pozemku, kanalizace řešena formou ČOV, o elektrickou přípojku je zažádáno u ČEZ . S koupí pozemku obdrží nový majitel i třetinu příjezdové cesty za 1 Kč s věcným břemenem chůze a jízdy. Na náhledu je tento pozemek označen vlevo. V pravé části se nachází pozemek o rozměru 1524 m², který se také prodává. Uprostřed příjezdová cesta o velikosti 301 m². Ev. číslo: 636846.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT