Prodej pozemku, Pro bydlení, 1524 m2 prodáno

Ostrov, okres Karlovy Vary, Karlovarský

2 780 000 Kč
ID
636840
Plocha
1524 m2
Martina Filipová
Martina Filipová
721 500 400
filipova@dumrealit.cz
Bonus
Čankovská 676/61
Karlovy Vary 360 05

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej pozemku určeného k výstavbě rodinného domu o velikosti 1524 m² v Dolním Žďáru u Ostrova. Dle platného Územního plánu města Ostrov se pozemek nachází v zastavěném území a je součástí stabilizované plochy s funkčním využitím pro plochy bydlení - v rodinných domech městské a příměstské – BI. Index zastavění pozemku: 40. Maximální počet podlaží: I.N.P. + podkroví.
Na pozemku se nachází elektrická přípojka, plynová přípojka v cestě, vodovodní přípojka je v současné chvíli v řešení a bude přivedena do blízkosti pozemku, tlaková kanalizace na hranici pozemku. S koupí pozemku obdrží nový majitel i třetinu příjezdové cesty za 1 Kč s věcným břemenem chůze a jízdy. V rámci dotačního programu schváleného městem Ostrov se na uvedený pozemek vztahuje dotace na koupi pozemku pro stavbu rodinného domu ve výši 150.000,- Kč a 150.000,- Kč po dokončení stavby s doložením kolaudačního rozhodnutí nebo souhlasem s užíváním stavby vydaného stavebním úřadem. Podmínky získání dotace jsou uvedeny na stránkách města Ostrov v sekci: Dotace poskytované městem. Ev. číslo: 636840.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT