Prodej domu, Rodinný, 150 m2

Nádražní, Osoblaha, okres Bruntál, Moravskoslezský

Info o ceně v RK
+ provize RK
ID
642283
Poloha domu
Samostatný
Užitná plocha
150 m2
Zastavěná plocha
135 m2
Plocha pozemku
1655 m2
Konstrukce
Smíšená
Podlaží
2
Stav objektu
Dobrý
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Garáž
Ne
Zobrazit všech
19 fotografií

Popis nemovitosti

Velmi ráda Vám zprostředkuji prodej rodinného domu v Osoblaze s užitnou plochou okolo 150 m². Jedná se nepodsklepenou dvoupodlažní budovu se sedlovou střechou. Celková plocha pozemku je 1655 m². Stavba byla dokončena zhruba ve 30. letech 20. století. Postupem času došlo k přístavbě verandy, pokoje v podkroví, k výměně krytiny a k úpravě podkroví. Byla také započata výměna vnitřních rozvodů. Vnější stěny jsou tvořeny kombinací různých zdících prvků, a jsou bez vnějšího zateplení. Přístavby jsou vyzděny z cihel plných pálených. Stropy jsou dřevěné trámové, nosnou konstrukci střechy tvoří krov- ležatá stolice. Podlaha je z velké části dřevěná prkenná na polštářích, v některých částech tvoří podlahu betonová mazanina. Do objektu je přivedena elektřina i voda pocházející z veřejného vodovodu. Splašková voda je odváděna do kanalizace. Vytápění je primárně řešeno pomocí elektrokotle, sekundárním zdrojem je pak kotel na tuhá paliva. Ohřev TUV zajištěn bojlerem. Dešťové vody vsakovány na pozemku. Objekt vhodný k rekonstrukci. Jedná se o velmi klidnou lokalitu, v blízkosti se nachází mateřská i základní škola, obchod s potravinami, zastávky veřejné dopravy i koupaliště. Prohlídky jsou možné po dohodě. V rámci služeb zajistíme veškerý právní servis a vyřízení financování. Pro více informací neváhejte kontaktovat makléřku. Ev. číslo: 642283.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT