Prodej pozemku, Pro bydlení, 15207 m2 video

Orlík nad Vltavou, okres Písek, Jihočeský

ID
636796
Plocha
15207 m2
Milada Kůrková
Milada Kůrková
608 145 177
kurkova@dumrealit.cz
Milada Kůrková
Křovinovo náměstí 9/12
Praha - Horní Počernice 193 00
Spustit video
Zobrazit všech
17 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exklusivní prodej stavebního pozemku 15.207m² ve tvaru nepravidelného obdélníku v obci Staré Sedlo, Orlík nad Vltavou. V Územním plánu určený pro výstavbu cca 10-12 dvojdomků (10-12 parcel). Pozemek má ze dvou stran možnost napojení na ing. sítě a nachází se v docházkové vzdálenosti od vodní nádrže Orlík - (Orlík nad Vltavou - Staré Sedlo, okr, Písek). Tato lokalita cca 65 km od Prahy přímo nabádá k relaxaci v přírodě okolních Orlických lesů a kopců i s koupáním a výlety po okolí - Akvárium Orlík, Krkavčí skála, Zámek Orlík nad Vltavou s nedalekým vyhlídkovým místem a mnoho dalších míst pro oddychový výlet. Přístup k pozemku je z hlavní komunikace (Praha - Staré Sedlo) vedoucí do Mirovic spojené pěti autobusovými linkami do města Orlík nad Vltavou, Písek a Praha. V případě zájmu je nemovitost možno financovat pomocí hypotečního i jiného úvěru, který Vám pomůžeme u nás vyřídit s možností co nejlepších podmínek úvěrování. https://www.dumrealit.cz/kurkova Ev. číslo: 636796.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT