Prodej pozemku, Pro bydlení, 850 m2

U Černého mlýna, Opava, okres Opava, Moravskoslezský

3 500 Kč za m2
Nabídnout cenu
ID
646138
Plocha
850 m2

Popis nemovitosti

Velmi ráda Vám zprostředkuji prodej stavebního pozemku, který je dle územního plánu veden jako plocha smíšeně obytná venkovská. V současné době se jedná o dva pozemky, které dle katastru mají dohromady plochu 8 867 m². Cca 850 m² z této plochy je již rezervováno. Dále je možno pozemek rozparcelovat dle potřeby (po domluvě s majitelem). Rozparcelování by bylo možné na plochy cca od 850 m². Vše záleží na individuální domluvě. Pod přilehlou komunikací se nachází veškeré inženýrské sítě. Jedná se o velmi klidnou lokalitu nacházející se nedaleko města Opavy (cca 5 minut jízdy autem). V blízkosti se nachází zastávky veřejné dopravy, odkud se hravě dostanete do města, kde se nachází veškerá občanská vybavenost. Zhruba 30 minut chůze se nachází centrum Komárova, kde jsou k dispozici obchody, mateřská i základní škola, vlakové nádraží... Pro více informací neváhejte kontaktovat makléřku! V rámci služeb zajistíme veškerý právní servis a vyřízení financování. Doporučujeme prohlídku! Ev. číslo: 646138.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT