Prodej pozemku, Pro bydlení, 1677 m2 novinka

Obrubce, okres Mladá Boleslav, Středočeský

Info o ceně v RK provize není započítána v ceně pozemku    Nabídnout cenu
ID
644720
Plocha
1677 m2

Popis nemovitosti

Základní popis:
Stavební pozemky navazující na sebe. Inženýrské sítě (voda, elektřina) jsou na okraji pozemku. Pokud hledáte stavební pozemek na krásném místě, neváhejte se ozvat makléři na telefonní číslo 604 252 131. Ev. číslo: 644720.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT