Prodej pozemku, Pro bydlení, 5824 m2 prodáno

Nová Ves v Horách, okres Most, Ústecký

1 234 000 Kč
Nabídnout cenu
ID
635051
Umístění objektu
Klidná část obce
Plocha
5824 m2
Marcel Škuta
Marcel Škuta
797 635 788
skuta@dumrealit.cz
Espresso
Mírové náměstí 103/27
OD Sever - 3. patro
Ústí nad Labem 400 01
Zobrazit všech
34 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje k prodeji pozemek v územním plánu určený k výstavbě jako plochy smíšené obytné s číslem 59 o celkové výměře pozemku 1176 m² s pozemky s číslem 63/3, 50/3, 48/2 zapsané v katastru jako trvalý travní porost o celkové výměře 4.648 m². Pozemek se nachází v malebné přírodě v samotném srdci Krušných hor nedaleko obce Klíny v obci Mníšek. V blízkosti pozemku vede elektřina, vodu lze řešit vrtem, řešení odpadních vod domácí čističkou. Veškeré zázemí je v nedaleké města Litvínov 15 minut cesty autem a na hranice cca 4 minuty. Pozemek je hned u silnice. V okolí je nádherná nedotčená příroda s celoročním vyžitím, nedaleko cca 5 minut jízdy je sportovní areál Klíny (lyžování, cyklostezky, běžky atd...). Dále je Mníšek hranicí tří honideb s jelení zvěří. Ideální místo pro Relax nedaleko hranic s Německem. Ev. číslo: 635051.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT