Prodej domu, Historické objekty, 12666 m2

Netolice, okres Prachatice, Jihočeský

Info o ceně v RK
Více informací Vám poskytne realitní makléř Tomáš Pelda
ID
634188
Poloha domu
V bloku
Užitná plocha
12666 m2
Zastavěná plocha
4222 m2
Plocha pozemku
36381 m2
Konstrukce
Smíšená
Podlaží
4
Stav objektu
Ve výstavbě
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Sklep
Ano
Garáž
Ano
Tomáš Pelda
Tomáš Pelda
739 341 014
pelda@dumrealit.cz
Atempo
Plachého 56/1
České Budějovice 370 01
Zobrazit všech
32 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej větší části kulturní památky Petrův Dvůr, renesančního zemědělského statku a bývalého pivovaru s pozemky, u města Netolice v Jihočeském kraji, okres Prachatice. Komplex několika budov je momentálně v rekonstrukci. Některé prostory jsou trvale obývány správcem objektu. Zbylé části jsou prázdné, nebo jsou využity jako skladovací prostor pro uskladnění materiálu k rekonstrukci. Majitelé opravili všechny střechy budov. V současné době probíhají práce na fasádách. Objekty jsou kompletně vyčištěny. Zpracováno je několik studií na využití celého areálu, jak s investičním, tak kulturním záměrem. Historie domu je bohatá a sahá až do roku 1378, kdy byly zaznamenány první písemnosti o samotné stavbě. Objekt je jedním ze zastavení po naučné cyklostezce Historické krajiny Netolicka. Prodávané pozemky obklopují objekty, celková výměra pozemků činí zhruba 7 tisíc m². Více informací Vám poskytne realitní makléř Tomáš Pelda, který Vás v případě zájmu provede po objektech a pozemcích. Ev. číslo: 634188.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací