Prodej vinného sklepa 106m2 v Mutěnicích - PRODÁNO

Vinný sklep, 106m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej vinného, cihlového sklepa, 106m² v Mutěnicích. Sklep se nachází ve známé uličce pod Dubňanskou horou. Jedná se o sklep se zastavěnou plochou o velikosti 77m², vinice ani další pozemek není v nabídce. Po vstupu do sklepa se ocitneme v lisovně (24m²). Zde je dlouhý stůl se dvěma dřevěnými lavicemi, další 2 malé lavice, kamna na tuhá paliva, umyvadlo, úložný prostor pod schody do patra. Podlaha je dřevěná. Rovno projdeme do vinného sklepa s kvelbenými stropy a betonovou podlahou. Je rozdělen na 2 části, přední sklep (17m²) a zadní sklep (12m²). Po schodech do patra vstoupíme do obytné části objektu, kde jsou 3 místnosti. Vlevo je odpočinková místnost (14m²) s plastovým oknem, kamny na tuhá paliva, stolem, rozkládacím gaučem, křeslem a postelí s úložným prostorem. Uprostřed je kuchyňka (7,5m²) s jednoduchou KL, stolem a židlemi, dvouploténkovým vařičem, mikrovlnnou troubou a menším plastovým oknem. K dispozici je další vybavení jako příbory, talíře, skelničky atp. Podlahy jsou dřevěné. Třetí místností je skladová místnost (14,5m²). Tato je z části vyzděná a část je dřevěná. Zde je uloženo drobné nářadí, kolečka na sudy, hrábě, lopaty atd. Na podlaze je dlažba. Po schodech nahoru se dostaneme do 3.NP, na půdu (26m²). Půda je suchá, prostorná, krovy jsou dřevěné. Je zde menší plastové okno, podlaha je dlážděná. Výška v nejvyšším bodě sedlové střechy je 2,4m. Teoreticky je zde prostor pro vybudování další místnosti.
Ve sklepě zůstává následující vybavení: hydraulický lis na víno, ruční mlýnek na víno, plastová káď hnědá (1.000L), 20x skleněný demižon (50L), 3x opletený demižon (5L), 6x plastová přepravka, 3x plastová bečka bílá (100L), 2x plastový sud (100L), hranatá plastová káď pracovní (300L) a řada dalších drobných potřeb pro vinaře.
Objekt je napojený na elektřinu (220V, 380V), vodovod s trativodem bez toalety. Objekt je přístupný ze dvou stran obecní asfaltovou komunikací. Před vchodem je dřevěná konstrukce (příprava) pro stříšku proti slunci a dešti.
Pro další informace navštivte: https://spisakpavel.cz/prodej-vinneho-sklepa-v-mutenicich, anebo volejte makléře. Ev. číslo: 640349.

120 m2Podlahová plocha
106 m2Užitná plocha
77 m2Zastavěná plocha
Mutěnicepod Dubňanskou horou
vybaveníhydraulický lis, ruční mlýnek, bečky, sudy, demižony atd.

Fotogalerie

Kontakt na makléře

774 990 060
spisak@dumrealit.cz
Domluvit prohlídku

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT